PHILIPS_ 34 inča Evnia 34M2C3500L00 Curved WQHD Fast VA Gaming monitor
Šifra: 86279
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 35.040,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Ekran
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina piksela:
      • 0.23175mm x 0.23175mm
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Nativni kontrast:
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Ostalo:
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Tip panela:
      • Fast VA
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Gaming:
      • Da
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Visina:
      • 464mm
      • Masa:
      • 7.3kg (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Kensington security
      • Dubina:
      • 251mm
      • Širina:
      • 808mm
      • Boja:
      • Crna
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina piksela:
      • 0.23175mm x 0.23175mm
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Nativni kontrast:
      • Adaptive Sync
      • Uglovi gledanja:
      • Ostalo:
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Tip panela:
      • Fast VA
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Gaming:
      • Da
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Visina:
      • 464mm
      • Masa:
      • 7.3kg (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Kensington security
      • Dubina:
      • 251mm
      • Širina:
      • 808mm