PHILIPS_ 27 inča Evnia 27M2N850000 QD OLED gaming monitor
Šifra: 85197
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Tip ekrana:
      • OLED
      • Veličina piksela:
      • 0.2292mm x 0.2292mm
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • nVidia G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 450 nita
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 360Hz
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Quantum Dot
      • Tip panela:
      • QD OLED (Quantum Dot OLED)
      • Odziv:
      • 0.03 (Gray to Gray)
      • Veličina ekrana:
      • 26.5 inča
      • Audio izlaz:
      • Audio out Headphone Jack
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • 1x USB tip B, 2x USB tip A
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2, HDCP 2.3
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 513.7mm (sa postoljem)
      • Boja:
      • Bela
      • Dubina:
      • 274.5mm (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 609.3mm (sa postoljem)
      • Masa:
      • 7.35kg (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • G
    • Naziv artikla:
      • Tip ekrana:
      • OLED
      • Veličina piksela:
      • 0.2292mm x 0.2292mm
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 450 nita
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 360Hz
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Quantum Dot
      • Tip panela:
      • QD OLED (Quantum Dot OLED)
      • Odziv:
      • 0.03 (Gray to Gray)
      • Veličina ekrana:
      • 26.5 inča
      • Audio izlaz:
      • Audio out Headphone Jack
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • 1x USB tip B, 2x USB tip A
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
      • 1
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2, HDCP 2.3
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 513.7mm (sa postoljem)
      • Boja:
      • Bela
      • Dubina:
      • 274.5mm (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 609.3mm (sa postoljem)