PHILIPS_ 27 inča Evnia 27M2N3500NL00 Quad HD gaming monitor
Šifra: 84344
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 19.810,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip ekrana:
      • VA LED
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.2331mm
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync, nVidia G-Sync
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Tip panela:
      • VA
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
    • Dodatne funkcije
      • Ostalo:
      • Nišan
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 4.34kg
      • Boja:
      • Tamno siva
      • Širina:
      • 615mm
      • Dubina:
      • 193mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Visina:
      • 463mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Naziv artikla:
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip ekrana:
      • VA LED
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.2331mm
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • AMD FreeSync, nVidia G-Sync
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Tip panela:
      • VA
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
    • Dodatne funkcije
      • Nišan
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 4.34kg
      • Boja:
      • Tamno siva
      • Širina:
      • 615mm
      • Dubina:
      • 193mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Visina:
      • 463mm