PHILIPS_ 27 inča Evnia 27M2N3200NF00 FHD 1920x1080 IPS 144 Hz HDR10 gaming monitor
Šifra: 106889
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 14.150,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Ekran
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • nVidia G-Sync
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm x 0.3114mm
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Tip panela:
      • IPS
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Gaming:
      • Da
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Ostalo:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 144Hz
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray), 0.5ms (Smart MBR)
    • Priključci Slotovi
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 616mm
      • Boja:
      • Tamno siva
      • Masa:
      • 3.72kg (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 216mm
      • Visina:
      • 463mm (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Kensington security
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • nVidia G-Sync
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm x 0.3114mm
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Tip panela:
      • IPS
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Gaming:
      • Da
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Uglovi gledanja:
      • Ostalo:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 144Hz
      • Odziv:
    • Priključci Slotovi
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 616mm
      • Boja:
      • Tamno siva
      • Masa:
      • 3.72kg (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 216mm
      • Visina:
      • 463mm (sa postoljem)