PHILIPS_ 27 inča Evnia 27M1N5500ZA00 Quad HD W-LED gaming monitor
Šifra: 74839
      • Tip panela:
      • Nano IPS
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 48Hz - 170Hz
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Veličina piksela:
      • 0.2331 mm x 0.2331 mm
      • Odziv:
      • 1ms (GTG)
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium, nVidia G-Sync
      • Ostalo:
      • Horizontalno osvežavanje:
      • 48Hz - 255Hz
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • 2x HDMI 2.0
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.2, 1x USB-B
      • Ukupno USB priključaka:
      • 5
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 2.2
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Ostalo:
      • Kensington security slot
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 4.8kg (sa postoljem)
      • Širina:
      • 614mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
      • Dubina:
      • 212mm (sa postoljem)
      • Visina:
      • 549mm (sa postoljem)
    • Naziv artikla:
      • Tip panela:
      • Nano IPS
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 48Hz - 170Hz
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Veličina piksela:
      • 0.2331 mm x 0.2331 mm
      • Odziv:
      • 1ms (GTG)
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
      • Horizontalno osvežavanje:
      • 48Hz - 255Hz
      • Uglovi gledanja:
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • 2x HDMI 2.0
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.2, 1x USB-B
      • Ukupno USB priključaka:
      • 5
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 2.2
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Kensington security slot
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 4.8kg (sa postoljem)
      • Širina:
      • 614mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Dubina:
      • 212mm (sa postoljem)
      • Visina:
      • 549mm (sa postoljem)