PHILIPS_ 27 inča 27M1N3200ZS00 Full HD W-LED gaming monitor
Šifra: 71528
      • Tip panela:
      • IPS
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Ostalo:
      • Haze 25%, Low Blue Light, 90.4% AdobeRGB, 3H, 122% sRGB, 107% NTSC
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt)
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm x 0.3114mm
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Visina:
      • 449mm
      • Širina:
      • 612mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 5.16kg (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 193mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Naziv artikla:
      • Tip panela:
      • IPS
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Ostalo:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • AMD FreeSync Premium
      • Odziv:
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm x 0.3114mm
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • 1
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Visina:
      • 449mm
      • Širina:
      • 612mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 5.16kg (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 193mm