PHILIPS_ 27 inča 27M1C5500VL00 Curved Quad HD WLED Gaming monitor
Šifra: 70452
      • Tip panela:
      • VA
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Ostalo:
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt)
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Veličina piksela:
      • 0.2331 mm x 0.2331 mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 611mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 5.49kg (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 193mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl
      • Visina:
      • 447mm
      • Energetska klasa:
      • F
    • Naziv artikla:
      • Tip panela:
      • VA
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Ostalo:
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Odziv:
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Adaptive Sync
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Veličina piksela:
      • 0.2331 mm x 0.2331 mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 611mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 5.49kg (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 193mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl
      • Visina:
      • 447mm