PHILIPS_ 27 inča 27M1C5200W00 Curved Full HD WLED Gaming monitor
Šifra: 70463
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray), 0.5ms (mprt)
      • Ostalo:
      • Nativni kontrast:
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm x 0.3114mm
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Gaming:
      • Da
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 5.61kg
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 236mm
      • Širina:
      • 611mm
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl
      • Visina:
      • 544mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Horizontalno rotiranje
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • Ostalo:
      • Nativni kontrast:
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm x 0.3114mm
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Gaming:
      • Da
      • Uglovi gledanja:
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Adaptive Sync
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 5.61kg
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 236mm
      • Širina:
      • 611mm
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl
      • Visina:
      • 544mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm