PHILIPS_ 27 inča 27E1N1600AE00 Full HD LED monitor
Šifra: 85612
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Gaming:
      • Da
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip panela:
      • IPS
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Veličina piksela:
      • 0.2331 mm x 0.2331 mm
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt)
      • Ostalo:
      • Anti-glare, Flicker-free, Haze 25%, HDR10, Low Blue Light, EasyRead, 3H, SmartImage za igre
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 100Hz
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip ekrana:
      • LCD
    • Priključci Slotovi
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
      • Audio izlaz:
      • Audio out Headphone Jack
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4
      • USB priključci:
      • 1x USB-C 3.2 Gen 1, 2x USB tip A
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 65W
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Kensington security
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 5.75Kg (sa postoljem)
      • Visina:
      • 483mmm
      • Dubina:
      • 220mm
      • Širina:
      • 617mm (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Gaming:
      • Da
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Uglovi gledanja:
      • Tip panela:
      • IPS
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Veličina piksela:
      • 0.2331 mm x 0.2331 mm
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • Ostalo:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 100Hz
      • Adaptive Sync
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip ekrana:
      • LCD
    • Priključci Slotovi
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
      • Audio izlaz:
      • Audio out Headphone Jack
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4
      • USB priključci:
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Do 65W
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 5.75Kg (sa postoljem)
      • Visina:
      • 483mmm
      • Dubina:
      • 220mm
      • Širina:
      • 617mm (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm