PHILIPS_ 27'' 27M1N3200VS00 W-LED monitor
Šifra: 36183
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Uglovi gledanja:
      • 178° horizontalni, 178° vertikalni
      • Gaming:
      • Da
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Odziv:
      • 1ms (mprt), 4ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • 121.9%(sRGB), Low Blue Light, NTSC 101.5%
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Veličina ekrana:
      • 27"
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm x 0.3114mm
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Audio izlaz:
      • Izlaz za slušalice
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • Ukupno Display port priključaka:
      • 1
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Ostalo:
      • Easy select prekidač
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 365 ~ 447mm
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 193mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Širina:
      • 614mm
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl, Naponski kabl
      • Masa:
      • 5.52kg (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Uglovi gledanja:
      • Gaming:
      • Da
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Odziv:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Veličina ekrana:
      • 27"
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm x 0.3114mm
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Audio izlaz:
      • Izlaz za slušalice
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • 1
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Easy select prekidač
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 365 ~ 447mm
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 193mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Širina:
      • 614mm
      • Pakovanje:
      • Masa:
      • 5.52kg (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm