PHILIPS_ 24 inča 24E1N1300A00 Full HD monitor
Šifra: 70454
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 100Hz
      • Tip panela:
      • IPS
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt)
      • Ostalo:
      • Low Blue Light, EasyRead, 3H, HDCP, 89.36% NTSC, 102,66% sRGB
      • Gaming:
      • Da
      • Veličina ekrana:
      • 23.8 inča
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Veličina piksela:
      • 0.2745mm x 0.2745mm
      • Nativni kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
      • USB priključci:
      • 1x USB-C 3.2 Gen 1, 2x USB tip A
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort preko USB Type-C
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
    • Dodatne funkcije
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 65W
      • Ostalo:
      • Kensington security slot
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 417mm (sa postoljem)
      • Masa:
      • 3.41kg (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 542mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Dubina:
      • 180mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 100Hz
      • Tip panela:
      • IPS
      • Uglovi gledanja:
      • Adaptive Sync
      • Odziv:
      • Gaming:
      • Da
      • Veličina ekrana:
      • 23.8 inča
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Veličina piksela:
      • 0.2745mm x 0.2745mm
      • Nativni kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
      • USB priključci:
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
      • DisplayPort priključci:
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
    • Dodatne funkcije
      • Do 65W
      • Kensington security slot
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 417mm (sa postoljem)
      • Masa:
      • 3.41kg (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 542mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Dubina:
      • 180mm