Perač pod pritiskom Michelin MPX22EHDS 2.2KW160bar
Šifra: 88054
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    KarakteristikeSnaga: 2,2 kW
    Max. protok: 460 l/h
    Max. pritisak: 160 bara
    Max. temperatura: 50°C
    Total Stop Sistem (TSS)
    Dužina kabla: 5 m
    Dužina creva: 6 m
    Napajanje: 230 V ~ 50 Hz
    Dimenzije: 36 x 35 x 80,5 cm
    Težina: 13,3 kg
    Boja: plava/crna
    Prava potrošača:Zakonska saobraznost 2 godine
    EAN:8016287147705
    Karakteristike Snaga: 2,2 kW
    Max. protok: 460 l/h
    Max. pritisak: 160 bara
    Max. temperatura: 50°C
    Total Stop Sistem (TSS)
    Dužina kabla: 5 m
    Dužina creva: 6 m
    Napajanje: 230 V ~ 50 Hz
    Dimenzije: 36 x 35 x 80,5 cm
    Težina: 13,3 kg
    Boja: plava/crna
    EAN: 8016287147705
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Perači pod pritiskom
    Karakteristike Snaga: 2,2 kW
    Max. temperatura: 50°C
    Napajanje: 230 V ~ 50 Hz