PB18-TQC3-01 Gembird Power bank 18000 mAh, crni
Šifra: 47140
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Transparentna baterija za brzo punjenje KC3.0, 18000 mAh, crna
    PORTABLE POWER BANK
    Dovoljno mocan za punjenje tableta i mobilnog telefona.
    Ugrađena zaštita od kratkog spoja, prekomernog punjenja i prekomernog pražnjenja
    LCD indikator statusa baterije
    Baterija: 18000 mAh, Li-polimer 21700 Ks 4kom (vreme punjenja do 9 sati)
    Ulaz tipa C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18V)
    Izlaz tipa C: 5.0V - 3.0A, 9.0V - 2.22A, 12.0V - 1,67 A (20 V)
    USB AF KC 3.0 izlaz: 5.0V - 3.0A, 9.0V - 2.22A, 12.0V - 1,67 A (20 V)
    Radna temperatura: 0-45 °C
    Dimenzije: 54 x 60 x 86 mm
    Neto težina: 0,36 kg
    Transparentna baterija za brzo punjenje KC3.0, 18000 mAh, crna PORTABLE POWER BANK Dovoljno mocan za punjenje tableta i mobilnog telefona. Ugrađena zaštita od kratkog spoja, prekomernog punjenja i prekomernog pražnjenja LCD indikator statusa baterije Baterija: 18000 mAh, Li-polimer 21700 Ks 4kom (vreme punjenja do 9 sati) Ulaz tipa C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18V) Izlaz tipa C: 5.0V - 3.0A, 9.0V - 2.22A, 12.0V - 1,67 A (20 V) USB AF KC 3.0 izlaz: 5.0V - 3.0A, 9.0V - 2.22A, 12.0V - 1,67 A (20 V) Radna temperatura: 0-45 °C Dimenzije: 54 x 60 x 86 mm Neto težina: 0,36 kg
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Baterije i dodatna oprema