Parna stanica Sencor SSI 0950BZ3000W
  • Proizvod iz grupe: Pegle
  • Proizvođač: SENCOR
  • Nema na stanju
Šifra: 103827
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Opis
    Parna stanica<BR>
    Parna stanica sa ugrađenim bojlerom<BR>
    Digitalni panel sa tri nivoa podešavanja jačine pare<BR>
    Non-stop sistem za dopunjavanje vode bez isključivanja uređaja<BR>
    Keramička grejna ploča<BR>
    Automatsko isključivanje u slučaju neaktivnosti<BR>
    Indikator niskog nivoa vode u rezervoaru<BR>
    Indikator za uklanjanje kamenca<BR>
    Peglanje sa parnom stanicom:<BR>
    Do dva puta brže u poređenju sa peglanjem običnom parnom peglom<BR>
    Veoma nežno prema tkaninama zahvaljujući velikoj količini pare<BR>
    Ručna jedinica je veoma lagana i udobna za rad zbog odsustva rezervoara za vodu<BR>
    Snaga: 3000 W<BR>
    Kontinuirani protok pare: 160 g/min<BR>
    Udar pare: 430 g/min<BR>
    Pritisak pare: 8,0 bar<BR>
    Grejna ploča: keramička<BR>
    Zapremina rezervoara za vodu: 1,5 l<BR>
    Dimenzije pegle i baze: 298 × 234 × 410 mm<BR>