Parna stanica Sencor SSI 0910RS3200W
  • Proizvod iz grupe: Pegle
  • Proizvođač: SENCOR
  • Nema na stanju
Šifra: 103889
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Peglanje sa parnom stanicom<BR>
    Peglanje sa parnom stanicom je do 50% brže nego peglanje standardnom parnom peglom.<BR>
    Zahvaljujući velikoj količini pare, vrlo je nežna prema peglanim tkaninama.<BR>
    Zbog odsustva rezervoara za vodu, ručna jedinica je vrlo lagana i udobna za rad.<BR>
    Brza priprema i jednostavno peglanje<BR>
    Parna stanica je spremna za peglanje za 35 sekundi od uključivanja.<BR>
    Signalno svetlo pokazuje spremnost za peglanje.<BR>
    Opcija vertikalnog peglanja omogućava peglanje haljina koje vise na vešalici.<BR>
    Pametan displej za jednostavno podešavanje pare<BR>
    ECO – dovoljan izlaz pare za standardno peglanje uz nisku potrošnju energije.<BR>
    NORMAL – izlaz pare za standardno ili vertikalno peglanje.<BR>
    Specifikacije pare i vode<BR>
    Izlaz pare: 140 g/min<BR>
    Pritisak vode: 5,5 bar<BR>
    Zapremina rezervoara: 1,3 l<BR>
    Mogućnost dopunjavanja rezervoara vodom dok uređaj radi, bez isključivanja.<BR>
    Automatsko isključivanje nakon 10 minuta mirovanja.<BR>
    Anti-Calc sistem sprečava taloženje kamenca.<BR>
    Anti-Drip tehnologija sprečava neželjene kapljice na peglanoj tkanini.<BR>
    Promenljiva kontrola temperature i pare za optimalno podešavanje za svaki tip tkanine.<BR>
    Kompaktan dizajn.<BR>
    Tokom peglanja, peglu možete odložiti na podlogu za odlaganje ili na podlogu baze.<BR>
    Tehničke specifikacije<BR>
    Snaga: 3200 W<BR>
    Izlaz pare: 140 g/min<BR>
    Pojedinačni izbacaj pare (steam burst): 410 g/min<BR>
    Pritisak vode: 5,5 bar<BR>
    Keramička ploča pegle<BR>
    Vreme zagrevanja: 35 sekundi<BR>
    Dimenzije pegle i baze: 249 × 220 × 312 mm<BR>
    Težina sa bazom: 2,7 kg<BR>
    Dimenzije pegle: 265 × 124 × 119 mm<BR>