NZXT T120 procesorski hladnjak beli (RC-TN120-W1)
Šifra: 22728
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Broj toplotnih cevi:
      • 4
      • Procesorsko ležište (socket):
      • Intel 115x, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5
      • Tip:
      • Vazdušno hlađenje
      • Upotreba:
      • Za centralne procesore (CPU)
    • Ventilatori
      • Dimenzije:
      • 120mm x 120mm x 26mm
      • Protok vazduha:
      • 21.67cfm - 78.02cfm
      • Broj obrtaja:
      • 500rpm - 1.800rpm + 300rpm
      • Nivo buke:
      • 17.9dB(A) - 30.6dB(A)
      • Ležište:
      • FDB - Fluid Dynamic Bearing
      • Vazdušni pritisak:
      • 0.75mmH2O - 2.7mmH2O
      • Boja:
      • Bela
      • Broj ventilatora:
      • 1
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 159mm x 120mm x 66mm
      • Boja:
      • Bela
      • Materijal:
      • Aluminijum, Bakarne toplotne cevi
    • Ostalo
      • Ostalo:
      • Termalna pasta u pakovanju
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kuleri i oprema
    • Osnovne karakteristike
      • Broj toplotnih cevi:
      • 4
      • Tip:
      • Vazdušno hlađenje
      • Upotreba:
      • Za centralne procesore (CPU)
    • Ventilatori
      • 120mm x 120mm x 26mm
      • Protok vazduha:
      • 21.67cfm - 78.02cfm
      • Broj obrtaja:
      • 500rpm - 1.800rpm + 300rpm
      • Nivo buke:
      • 17.9dB(A) - 30.6dB(A)
      • Ležište:
      • FDB - Fluid Dynamic Bearing
      • Vazdušni pritisak:
      • 0.75mmH2O - 2.7mmH2O
      • Broj ventilatora:
      • 1
    • Fizičke karakteristike
      • 159mm x 120mm x 66mm