NPA65-200-3250 (IB10) ** Gembird punjac za laptop 65W-20V-3.25A, 4.0x1.7mm Yellow (860 Alt=IB09)
Šifra: 8655
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 1.520,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Odgovara laptop modelima: 11e, B40, B40-30, B40-45, B40-70, B50, B50-30, B50-45, B50-70, Chromebook N20, Chromebook N20P, E431, E531, E531, E531, EdgeE431, Flex 2 (14 inch), Flex 2 (15 inch), Flex 2-14, Flex 2-14D, Flex 2-15, Flex 2-15D, Flex14, Flex14AT, Flex15, Flex15AP, Flex2 14, Flex2 15, G40, G40, G400, G400AM, G40-30, G40-45, G405, G40-70, G40-70m, G490AT, G50, G50, G500, G500AM, G500AT, G500S, G50-30, G50-45, G505, G50-70, G50-70m, G510AT, G700, Helix, K4350A, K4450A, L440, L540, M490S, N40, N50, Pro13, S431, S431, S5-S531, T431S, T440, T440S, T440S, U330p, U330T, U430p, U530, X1carconS1S3S5, X230s, X240, X240, X240s, Y40, Y50, YOGA 11, YOGA 11, YOGA 13, YOGA 13, YOGA X1, YOGA X1, Yoga 2 Pro Laptop, Yoga 2 Pro-59394173, Yoga 2 Pro-59394177, Yoga11, Yoga11e, Yoga13, Yoga21113, Yoga2Pro, Z40, Z40, Z40-70, Z50, Z50, Z50-70