NJOY Argus 1200 720W UPS (UPLI-LI120AG-CG01B)
Šifra: 2485
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Faktor snage:
      • 0.6
      • Snaga (VA):
      • Efikasnost:
      • 100%
      • Tip:
      • UPS (Uninterruptible Power Supply)
      • Režim rada:
      • Line interactive
      • Snaga (W):
      • 720W
    • Baterija
      • Broj baterija:
      • 2
      • Punjenje:
      • 90% kapaciteta za 4h
      • Voltaža:
      • 12V
      • Kapacitet:
      • 7.5Ah
      • Vreme rada baterije:
      • 100% Load - 3 min, 25% Load - 24min, 50% Load - 11.30 min, 75% Load - 6.5 min
    • Priključci Slotovi
      • Ulazni priključci:
      • 1x IEC C14
      • Ostali priključci Slotovi:
      • EPO (Emergency Power Off), 2x RJ-4511, SNMP
      • Povezivost:
      • USB, Serijski (RS-232)
      • Izlazni priključci:
      • 4x IEC C13
    • Zaštita
      • Vrsta zaštite:
    • Ostale karakteristike
      • Ostalo:
      • 1U Rackmount
      • Dodatne funkcije:
      • Displej:
      • LCD
    • Fizičke karakteristike
      • Nivo buke:
      • <50dBA
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije:
      • 438mm x 430mm x 88mm
      • Masa:
      • 15.5kg
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
      • Baterija:
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • UPS, elektro zaštita, punjači
    • Osnovne karakteristike
      • Faktor snage:
      • 0.6
      • Snaga (VA):
      • Efikasnost:
      • 100%
      • Tip:
      • Režim rada:
      • Line interactive
      • Snaga (W):
      • 720W
      • Broj baterija:
      • 2
      • Punjenje:
      • 90% kapaciteta za 4h
      • Voltaža:
      • 12V
      • Kapacitet:
      • 7.5Ah
      • Vreme rada baterije:
    • Priključci Slotovi
      • Ulazni priključci:
      • 1x IEC C14
      • Ostali priključci Slotovi:
      • Povezivost:
      • USB, Serijski (RS-232)
      • Izlazni priključci:
      • 4x IEC C13
    • Zaštita
      • Vrsta zaštite:
    • Ostale karakteristike
      • Ostalo:
      • 1U Rackmount
      • Dodatne funkcije:
      • Displej:
      • LCD
    • Fizičke karakteristike
      • Nivo buke:
      • <50dBA
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije:
      • 438mm x 430mm x 88mm