NBS-1F17T-01 Gembird hladnjak za laptop, 17inc 150mm Fan, USB, 370x265mm, Ergo Stand
Šifra: 37220
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Cuvajte svoj laptop hladnim
    Podesiva visina za optimalan ugao gledanja
    Ekstra veliki (150mm) tihi ventilator za hladenje produžava život vašeg laptopa
    Pogodno za notebook racunare do 17"
    LED svetlo u ventilatoru za lep svetlosni efekat ispod vašeg notebook-a
    -Stalak za hladenje laptopa sa podešavanjem visine
    -Prakticno stono postolje za bilo koji notebook (max. 17")
    -Ergonomski dizajn, podesiv do 45 stepeni za optimalan ugao gledanja
    -Omogucava pozicioniranje ekrana u nivou ociju kako bi se smanjilo naprezanje vrata
    -Tihi ventilator za hladenje od 150 mm sprecava pregrevanje vašeg prenosnog racunara
    -Sa prakticnim dodatnim USB portom i prekidacem za ukljucivanje/iskljucivanje ventilatora
    -LED pozadinsko osvetljenje u ventilatoru za hladenje
    Materijal: metal i plastika
    Ventilatori za hladenje: 1 kom 150x150x20 mm, 800 ... 1500 RPM, protok vazduha najmanje 20 CFM (± 10 %), buka 10 dBA
    Podešavanje visine: 5 koraka (5/20/30/40/45 stepeni)
    Dužina USB kabla: 0,5 m
    Dimenzije: 370 x 265 x 33 mm (sklopljeno)
    Potrošnja energije: 5 V DC do 0,35 A
    Neto težina: 0,66 kg
    Sistemski zahtevi: Slobodan USB port za napajanje ventilatora
    Cuvajte svoj laptop hladnim Podesiva visina za optimalan ugao gledanja Ekstra veliki (150mm) tihi ventilator za hladenje produžava život vašeg laptopa Pogodno za notebook racunare do 17" LED svetlo u ventilatoru za lep svetlosni efekat ispod vašeg notebook-a -Stalak za hladenje laptopa sa podešavanjem visine -Prakticno stono postolje za bilo koji notebook (max. 17") -Ergonomski dizajn, podesiv do 45 stepeni za optimalan ugao gledanja -Omogucava pozicioniranje ekrana u nivou ociju kako bi se smanjilo naprezanje vrata -Tihi ventilator za hladenje od 150 mm sprecava pregrevanje vašeg prenosnog racunara -Sa prakticnim dodatnim USB portom i prekidacem za ukljucivanje/iskljucivanje ventilatora -LED pozadinsko osvetljenje u ventilatoru za hladenje Materijal: metal i plastika Ventilatori za hladenje: 1 kom 150x150x20 mm, 800 ... 1500 RPM, protok vazduha najmanje 20 CFM (± 10 %), buka 10 dBA Podešavanje visine: 5 koraka (5/20/30/40/45 stepeni) Dužina USB kabla: 0,5 m Dimenzije: 370 x 265 x 33 mm (sklopljeno) Potrošnja energije: 5 V DC do 0,35 A Neto težina: 0,66 kg Sistemski zahtevi: Slobodan USB port za napajanje ventilatora
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kuleri i oprema