NBHP EliteBook 840 G11 Ultra U7-155U16GB512GB14 WUXGABacklitWin11ProENG
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 93813
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Ekran
    Veličina ekrana: 14"
    Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
    Format rezolucije: WUXGA
    Tip panela: IPS
    Ostalo: anti-glare, 400 nits, 100% sRGB
    Procesor
    Klasa procesora: Intel Core Ultra 7
    Model procesora: 155U
    Broj jezgara procesora: 12
    Broj logičkih jezgara (niti): 14
    Radni takt procesora: 1.7 GHz (4.8 GHz)
    Keš memorija procesora: 12MB
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB (1x16)
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Graficka karta
    Integrated Intel® Graphics
    Operativni sistem
    Windows 11 pro
    Mreza
    Wi-Fi: Da
    Bežični mrežni standardi: WiFi 6E 11ax (2x2)
    Bluetooth™: Da
    Bluetooth™ verzija: 5.3
    Slotovi
    1 HDMI 2.1;
    2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4);
    2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power);
    1 stereo headphone/microphone combo jack
    Smart card reader
    Kamera
    5 MP
    Audio
    Baterija
    HP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion polymer
    Fizicke karakteristike
    Dimenzije: 315.6mm x 224.3mm x 16.1mm
    Masa: 1.41kg
    Boja: Srebrna (Silver)
    Slovni raspored tastera: ENG
    HP Premium Keyboard – spill-resistant keyboard (Tastatura otporna na prosipanje tečnosti)
    Pozadinsko osvetljenje tastature
    Fingerprint
    Garancija
    12 meseci
    Ekran
    Veličina ekrana: 14"
    Format rezolucije: WUXGA
    Tip panela: IPS
    Procesor
    Model procesora: 155U
    Broj jezgara procesora: 12
    Keš memorija procesora: 12MB
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB (1x16)
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Graficka karta
    Integrated Intel® Graphics
    Operativni sistem
    Windows 11 pro
    Mreza
    Wi-Fi: Da
    Bluetooth™: Da
    Bluetooth™ verzija: 5.3
    Slotovi
    1 HDMI 2.1;
    Smart card reader
    Kamera
    5 MP
    Audio
    Baterija
    Fizicke karakteristike
    Masa: 1.41kg
    Boja: Srebrna (Silver)
    Slovni raspored tastera: ENG
    Fingerprint
    Garancija
    12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Laptopovi
    Veličina ekrana: 14"
    Radni takt memorije: 5.600MHz