NB Lenovo Yoga7 2-in-1 14 U7-258V32GB1TB14’’TouchSRB3Y83JQ00EEYAPunjac
Šifra: 107868
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Procesor
    Intel Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo do 4.8GHz, 12MB Intel® Smart kes
    AI PC Kategorija
    Copilot+ PC
    Integrisan Intel® AI Boost, do 47 TOPS
    Grafika
    Integrisana Intel® Arc™ Grafika 140V
    Cipset
    Intel® SoC Platforma
    Memorija
    32GB Soldered LPDDR5X-8533, MoP Memorija
    32GB soldered memory, not upgradable
    SSD
    1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
    1x M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot
    1x do 1TB M.2 2242 SSD
    Citac kartica
    microSD
    Audio cip
    High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 kodek
    Zvucnici
    4 stereo  2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP)
    Mikrofone
    4x, Array
    Kamera
    5.0MP + IR with Privacy Shutter
    Baterija
    70Wh
    Punjac
    Lenovo USB-C Type 20V~3.25A 65W AC Adapter
    Display
    14" 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, Dolby Vision®, TÜV Low Blue Light, DisplayHDR™ True Black 1000, Glass, Touch
    Touchscreen
    OGM, 10-point Multi-touch
    Olovka
    Lenovo® Yoga® Pen (Luna Grey)
    Tastatura
    Pozadinski osvetljena, SRB lokalizacija
    Touchpad
    Buttonless glass-like Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm (2.95 x 4.72 inches)
    Dimenzije
    317 x 228 x 15.45 mm (12.48 x 8.98 x 0.61 inches)
    Tezina
    1.38 kg (3.04 lbs)
    Boja
    Siva
    Materijal kucista
    Aluminijum (Gornji), Aluminijum (Donji poklopac)
    Operativni sistem
    Nema
    WLAN + Bluetooth
    Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
    Standardni Portovi
    • 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
    • 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1
    • 1x HDMI® 1.4b
    • 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
    • 1x microSD card reader
    Cip za enkripciju
    Firmware TPM 2.0 Enabled
    Ostalo
    • Camera privacy shutter
    • IR camera for Windows® Hello (facial recognition)
    Garancija
    3 godine
    Dodatna oprema
    Lenovo® Yoga® 14" Sleeve (Luna Grey)