NB Lenovo ThinkPad L14 G6 U7-255U16GB512GB14''Win11ProSCRSRB3Y21S6001WYA
Šifra: 102395
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Ekran
    Veličina ekrana: 14"
    Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
    Format rezolucije: WUXGA
    Tip panela: IPS
    Ostalo: 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5
    Procesor
    Proizvođač procesora: Intel
    Serija procesora: Core Series 2
    Klasa procesora: Intel Core Ultra 7
    Model procesora: 255U
    Broj jezgara procesora: 12
    Broj logičkih jezgara (niti): 14
    Radni takt procesora: 2.0 GHz (5.2 GHz)
    Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache
    Proces izrade: 3nm
    NPU: Integrated Intel® AI Boost, up to 12 TOPS
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB (1x16)
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Graficka karta
    Integrated Intel® Graphics
    Operativni sistem
    Windows 11 Professional
    Mreza
    Wi-Fi: Da
    Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6E 11ax (2x2)
    Bluetooth™: Da
    Bluetooth™ verzija: 5.3
    Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
    Slotovi
    1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
    1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
    1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
    2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1
    1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
    1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
    1x Ethernet (RJ-45)
    Kamera
    5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
    Audio
    Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™
    Baterija
    57Wh
    Fizicke karakteristike
    Dimenzije: 313.7mm x 226mm x 17.31mm
    Masa: 1.38 kg
    Boja: Crna (Black)
    Slovni raspored tastature: SR
    Pozadinsko osvetljenje tastature
    Fingerprint
    Garancija
    3 godine
    Ekran
    Veličina ekrana: 14"
    Format rezolucije: WUXGA
    Tip panela: IPS
    Procesor
    Proizvođač procesora: Intel
    Model procesora: 255U
    Broj jezgara procesora: 12
    Proces izrade: 3nm
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB (1x16)
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Graficka karta
    Integrated Intel® Graphics
    Operativni sistem
    Windows 11 Professional
    Mreza
    Wi-Fi: Da
    Bluetooth™: Da
    Bluetooth™ verzija: 5.3
    Slotovi
    1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
    1x Ethernet (RJ-45)
    Kamera
    Audio
    Baterija
    57Wh
    Fizicke karakteristike
    Masa: 1.38 kg
    Boja: Crna (Black)
    Slovni raspored tastature: SR
    Fingerprint
    Garancija
    3 godine
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Laptopovi
    Veličina ekrana: 14"
    Radni takt memorije: 5.600MHz