NB Lenovo ThinkBook 16 G8 U7-255H16GBM.2 512GB SSD16''Win11Pro21SK007YYA
Šifra: 108281
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 140.930,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Procesor
    Intel Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo do 5.1GHz, 24MB
    AI PC
    Integrisan Intel AI Boost, do 13 TOPS
    Grafika
    Integrisan Intel Arc 140T GPU
    Cipset
    Intel SoC Platforma
    Memorija
    1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
    2x DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel
    Do 64GB DDR5-5600
    SSD
    512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
    2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slotova
    Do dva, 2x M.2 SSD
    • M.2 2280 SSD do 2TB svaki
    Citac kartica
    SD Card Reader
    Audio Cip
    HD Audio, Realtek ALC3287 kodek
    Zvucnici
    Stereo zvucnici, 2W x2, Dolby Audio
    Mikrofone
    2x, Array
    Kamera
    FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
    Baterija
    45Wh
    Punjac
    65W USB-C (3-pin)
    Displej
    16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
    Tastatura
    SRB sa pozadinskim osvetljenjem
    Touchpad
    Buttonless Mylar surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm (2.95 x 4.72 inches)
    Dimenzije
    356 x 253.5 x 17.5 mm (14.01 x 9.98 x 0.69 inches)
    Tezina
    1.7 kg (3.75 lbs)
    Boja
    Siva
    Materijal kucista
    Aluminjium (Gornji pokopac), PC-ABS (Donji poklopac)
    Operativni sistem
    Windows 11 Pro
    WLAN + Bluetooth
    Wi-Fi 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3
    WWAN
    Ne
    Ethernet
    100/1000M (RJ-45)
    Standardni portovi
    1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
    1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
    1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4
    1x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1
    1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
    1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
    1x Ethernet (RJ-45)
    1x SD citac kartica
    Security Chip
    Firmware TPM 2.0 Enabled
    Fizicko zakljucavanje
    Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm