NB Lenovo Legion5 U7-255HX32GB1TB15.1''WQXGARTX5060 8GB3Y83F00098YA
Šifra: 106826
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Procesor
    Intel Core™ Ultra 7 255HX, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo do 5.2GHz, 30MB Intel® Smart kes
    Integrisan Intel® AI Boost, do 13 TOPS
    Grafika
    NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS
    Cipset
    Intel® HM870 cipset
    Memorija
    2x 16GB SODIMM DDR5-5600
    2xDDR5 SODIMM sloovas, dual-channel
    do 32GB DDR5-5600
    SSD
    1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
    2x M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slotova
    do 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD do 1TB svaki
    Audio cip
    High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 kodek
    Zavucnici
    Stereo 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio
    Mikrofone
    2x, Array
    Kamera
    5.0MP with E-shutter
    Baterija
    80Wh
    Punjac
    245W Slim Tip (3-pin)
    Displej
    15.1" WQXGA (2560x1600) OLED 1000nits (peak) / 500nits (typical) glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 600
    Tastatura
    24-Zone RGB pozadinski osvetljena, SRB lokalizacija
    Touchpad
    Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm (2.95 x 4.72 inches)
    Dimenzije
    344.9 x 255.35 x 19.95-21.54 mm (13.58 x 10.05 x 0.79- 0.85 inches)
    Tezina
    1.9 kg (4.19 lbs)
    Boja
    Crna
    Materijal kucista
    Aluminijum (Top), Plastika (donji poklopac)
    Operativni sistem
    Ne
    WLAN + Bluetooth
    Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
    Ethernet
    100/1000M (RJ-45)
    Standardni portovi
    • 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
    • 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
    • 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 95-100W and DisplayPort™ 2.1
    • 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with DisplayPort™ 2.1
    • 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz
    • 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)