NB HP Victus i5-13420H16GB512GBRTX4050 6GB15.6FHD IPSENG1YRW11HB5EQ3UAa
Šifra: 107869
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 112.600,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Ekran
    Veličina ekrana: 15.6 inča
    Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
    Format rezolucije: Full HD
    Tip panela: IPS
    Ostalo: 144 Hz, IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
    Procesor
    Klasa procesora: Intel® Core™ i5
    Model procesora: i5-13420H
    Broj jezgara procesora: 8
    Broj logičkih jezgara (niti): 12
    Radni takt procesora: 4.6 GHz)
    Keš memorija procesora: 12MB Intel® SmartCache
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB
    Tip memorije: 16 GB DDR4
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
    Graficka karta
    Grafika: nVidia® GeForce®
    Model grafike: GeForce® RTX 4060
    Količina grafičke memorije: 6GB
    Tip grafičke memorije: GDDR6
    Operativni sistem
    Windows 11 Home
    Mreza
    Wi-Fi verzija: Realtek Wi-Fi 6 (2x2)
    Bluetooth verzija: 5.4 wireless card
    Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
    Slotovi
    HDMI priključci: 1x HDMI
    1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge);
    1 USB Type-A 5Gbps signaling rate
    1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate (DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
    RJ-45 (LAN): 1
    Kamera
    HP Wide Vision 720p HD camera with temporal noise reduction and
    integrated dual array digital microphones
    Audio
    DTS:X® Ultra; Dual speakers; HP Audio Boost
    Baterija
    Tip: Litijum-jonska
    Broj ćelija baterije: 4
    Kapacitet baterije: 70Wh
    Punjač: 120W