NB HP ProBook 460 G11 U7-155U16GB512GB16 WUXGA IPSSRB1YRB9ZC2ET
Šifra: 102764
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
| Ekran | Veličina ekrana: 16" Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: IPS Ostalo: 300nits, Anti-glare, 45% NTSC |
| Procesor | Klasa procesora: Intel Core Ultra 7 Model procesora: 155H Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 22 Radni takt procesora: 1.4 GHz (4.8 GHz) Keš memorija procesora: 24MB Intel Smart cache |
| Memorija | Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.600MHz |
| Hard disk | Tip skladištenja: SSD Kapacitet: 512GB SSD interfejs: M.2 PCIe NVMe |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Kamera | FHD camera |
| Baterija | HP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion |
| Kamera | FHD camera |
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi