NB HP ProBook 460 G11 U5-125U16GB512GB16'' FHDBLENG1Y9Y7S1ET+Doc
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 107562
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Operativni sistem
    FreeDOS
    Porodica procesora
    Intel® Core™ Ultra 5 procesor
    Procesor
    Intel® Core™ Ultra 5 125U (do 4,3 GHz sa funkcijom Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 keš memorije, 12 jezgara, 14 niti)
    Grafika
    Integrisano,
    Intel® Graphics
    Memorija
    16 GB DDR5-5600 MT/s
    Unutrašnje skladište
    512 GB PCIe® NVMe™ SSD
    Ekran
    16" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, narrow bezel, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC
    Ekran
    Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, sa veoma tankim ivicama, zaštita od odsjaja, 300 nita, 45% NTSC
    Dodirni ekran
    Ne
    Paleta boja
    45% NTSC
    Svetlina
    300 nita
    Minimalne dimenzije (Š x D x V)
    Težina
    Počev od 1,74 kg
    Tip baterije
    HP Long Life troćelijska litijum jonska baterija od 56 Wh
    Vek trajanja baterije
    Bežična veza
    Kombinacija Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) i bežične kartice Bluetooth® 5.3
    Boja proizvoda
    Srebrna
    Tastatura
    Kamera
    5MP IR kamera
    Zvuk
    Uređaj za pokazivanje
    Klikped sa podrškom za pokrete više prstiju istovremeno, dodiri su podrazumevano omogućeni
    Portovi
    Napajanje
    65 W USB Type-C™ adapter 7