NB HP Probook 440 G11 U5-125U16GB512GB14 WUXGA1YRSRBWin11ProAD1Z5ET.
  • Nema na stanju
Šifra: 97220
    Ekran
    Veličina ekrana: 14"
    Tip panela: IPS
    Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC
    Broj logičkih jezgara (niti): 14
    Radni takt procesora: 1.3 GHz (4.3 GHz)
    Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet:512GB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Graficka kartaIntegrated Intel® Graphics
    Operativni sistemWindows 11 Pro
    1 RJ-45 (LAN)
    KameraFHD 1080p
    BaterijaHP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion
    Fizicke karakteristike
    Dimenzije: 318.6mm x 224.3mm x 17mm
    Masa: 1.39kg
    Ekran
    Veličina ekrana: 14"
    Tip panela: IPS
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet:512GB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    1 RJ-45 (LAN)
    KameraFHD 1080p
    Fizicke karakteristike
    Masa: 1.39kg
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Laptopovi
    Veličina ekrana: 14"
    Radni takt memorije: 5.600MHz