NB HP ProBook 4 G1iR 16 Core 5-120U16GB512GB16''WUXGAbacklitSRB1YRC38L3AT
Šifra: 105282
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 85.720,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Ekran
    Veličina ekrana: 16"
    Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
    Format rezolucije: WUXGA
    Tip panela: IPS
    Ostalo: anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
    Procesor
    Proizvođač procesora: Intel
    Serija procesora: Core Series 1
    Klasa procesora: Intel Core 5
    Model procesora: 120U
    Broj jezgara procesora: 10
    Broj logičkih jezgara (niti): 12
    Radni takt procesora: 1.4 GHz (5.0 GHz)
    Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache
    Proces izrade: 10nm
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB (1x16)
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz