NB HP ProBook 4 G1iR 16 Core 5-120U16GB512GB16 WUXGA IPSSRB1YRC38L2AT
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 106619
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Ekran
    Veličina ekrana: 16"
    Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
    Format rezolucije: WUXGA
    Tip panela: IPS
    Ostalo: anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
    Procesor
    Klasa procesora: Intel Core 5
    Model procesora: i5-120U
    Broj jezgara procesora: 10
    Broj logičkih jezgara (niti): 12
    Radni takt procesora: 3.8 GHz (5.0 GHz)
    Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache
    Ostalo: 10nm Intel 7
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz