NB HP EliteBook 660 G11 U5-125U16GB512GB16 WUXGABack1YSRBWin11Pro9C0H0EA
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 98848
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Ekran
    Veličina ekrana: 16"
    Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
    Format rezolucije: WUXGA
    Tip panela: IPS
    Ostalo: anti-glare, 300 nits, 45% NTSC
    Procesor
    Klasa procesora: Intel Core Ultra 5
    Model procesora: 125U
    Broj jezgara procesora: 12
    Broj logičkih jezgara (niti): 14
    Radni takt procesora: 1.3 GHz (4.3 GHz)
    Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB (1x16)
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Graficka kartaIntegrated Intel® Graphics
    Operativni sistemWindows 11 Professional
    Mreza
    Wi-Fi: Da
    Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6E 11ax (2x2)
    Bluetooth™: Da
    Bluetooth™ verzija: 5.3
    Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
    Slotovi
    2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4);
    2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power);
    1 HDMI 2.1;
    1 stereo headphone/microphone combo jack;
    1 RJ-45 (LAN)
    Kamera5 MP
    BaterijaHP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion
    Fizicke karakteristike
    Dimenzije: 358.8mm x 251.3mm x 16.3mm
    Materijal: Aluminijum
    Masa: 1.74kg
    Boja: Srebrna (Pike silver)
    Slovni raspored tastera: SR
    HP Premium Keyboard – spill-resistant keyboard (Tastatura otporna na prosipanje tečnosti)
    Pozadinsko osvetljenje tastature
    Fingerprint
    Ekran
    Veličina ekrana: 16"
    Format rezolucije: WUXGA
    Tip panela: IPS
    Procesor
    Model procesora: 125U
    Broj jezgara procesora: 12
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB (1x16)
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Mreza
    Wi-Fi: Da
    Bluetooth™: Da
    Bluetooth™ verzija: 5.3
    Slotovi
    1 HDMI 2.1;
    1 RJ-45 (LAN)
    Kamera5 MP
    Fizicke karakteristike
    Materijal: Aluminijum
    Masa: 1.74kg
    Boja: Srebrna (Pike silver)
    Slovni raspored tastera: SR
    Fingerprint
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Laptopovi
    Veličina ekrana: 16"
    Radni takt memorije: 5.600MHz