NB HP 255 G10 Ryzen 7-7730U16GB512GB15.6''FHD AGWin11Pro1YRSRBC68W3ET
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 98832
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Veličina ekrana:
  • 15.6"
Artikal nije dostupan
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
Format rezolucije: Full HD
Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
Procesor
Klasa procesora: AMD® Ryzen™ 7
Model procesora: 7730U
Broj jezgara procesora: 8
Broj logičkih jezgara (niti): 16
Radni takt procesora: 2.0 GHz (4.5 GHz)
Keš memorija procesora: 4MB L2 cache, 16MB L3 cache
Ostalo: 7nm
Memorija
Memorija (RAM): 16GB (1x16)
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: PCIe NVMe
Graficka karta
Integrated AMD Radeon™ Graphics
Operativni sistem
Windows 11 Pro
Mreza
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 (2x2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Slotovi
1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate;
2 USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 AC power;
1 HDMI 1.4b;
1 stereo headphone/microphone combo jack
Kamera
HD 720p
Audio
Stereo speakers, integrated digital microphone
Baterija
HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion
Garancija
1 godina
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 360mm x 236mm x 18.6mm
Masa: 1.52kg
Boja: Tamno siva (Dark ash silver)
Slovni raspored tastera: SR
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
Format rezolucije: Full HD
Procesor
Klasa procesora: AMD® Ryzen™ 7
Model procesora: 7730U
Broj jezgara procesora: 8
Ostalo: 7nm
Memorija
Memorija (RAM): 16GB (1x16)
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: PCIe NVMe
Graficka karta
Operativni sistem
Windows 11 Pro
Mreza
Wi-Fi: Da
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Slotovi
1 AC power;
1 HDMI 1.4b;
Kamera
HD 720p
Audio
Baterija
Garancija
1 godina
Fizicke karakteristike
Masa: 1.52kg
Slovni raspored tastera: SR
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Laptopovi
Veličina ekrana: 15.6"
Radni takt memorije: 3.200MHz