NB HP 255 G10 Ryzen 3-7330U8GB512GB15.6''FHD AG1YRSRBC5MC0AT
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 105274
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Ekran
    Veličina ekrana: 15.6"
    Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
    Format rezolucije: Full HD
    Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
    Procesor
    Klasa procesora: AMD Ryzen 3
    Model procesora: 7330U
    Broj jezgara procesora: 4
    Broj logičkih jezgara (niti): 8
    Radni takt procesora: 2.3 GHz (4.3 GHz)
    Keš memorija procesora: 2MB L2 cache, 256KB L1 cache, 8MB L3 cache
    Ostalo: 7nm
    Memorija
    Memorija (RAM): 8GB (1x8)
    Tip memorije: DDR4
    Radni takt memorije: 3.200MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Graficka kartaAMD Radeon™ Graphics
    Operativni sistemFree DOS
    Mreza
    Wi-Fi: Da
    Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 (2x2)
    Bluetooth™: Da
    Bluetooth™ verzija: 5.3
    Slotovi
    1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate;
    2 USB Type-A 5Gbps signaling rate;
    1 AC power;
    1 HDMI 1.4b;
    1 stereo headphone/microphone combo jack
    KameraHD 720p
    AudioStereo speakers, integrated digital microphone
    BaterijaHP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion
    Fizicke karakteristike
    Dimenzije: 360mm x 236mm x 18.6mm