NB HP 255 G10 R5-7535U16GB512GB15.6 FHDSRB1YRC8JN1AT
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 102718
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Ekran
    Veličina ekrana: 15.6"
    Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
    Format rezolucije: Full HD
    Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
    Procesor
    Klasa procesora: AMD® Ryzen™ 5
    Model procesora: 7535U
    Broj jezgara procesora: 6
    Broj logičkih jezgara (niti): 12
    Radni takt procesora: 2.9 GHz (4.55 GHz)
    Keš memorija procesora: 3MB L2 cache, 16MB L3 cache
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB (1x16)
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 4.800MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Graficka kartaIntegrated AMD Radeon™ 660M Graphics
    Operativni sistemBez operativnog sistema
    Mreza
    Wi-Fi: Da
    Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 ax (2x2)
    Bluetooth™: Da
    Bluetooth™ verzija: 5.4
    Slotovi
    1 HDMI 1.4b;
    1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge);
    2 USB Type-A 5Gbps signaling rate;
    1 AC power;
    1 stereo headphone/microphone combo jack
    KameraHD 720p
    AudioDual stereo speakers, dual array microphones
    BaterijaHP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion polymer
    Fizicke karakteristike
    Dimenzije: 359.8mm x 236mm x 15.7mm