NB HP 250 G9 i5-1235U8GBM.2 512GB15.6'' FHDGLANHDMISRB1yWin11Pro779M5ES8
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 37388
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Veličina ekrana:
  • 15.6"
  • Klasa procesora:
  • INTEL CORE I5
Artikal nije dostupan
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
Format rezolucije: Full HD
Tip panela: IPS
Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
Procesor
Klasa procesora: Intel® Core™ i5
Model procesora: i5-1235U
Broj jezgara procesora: 10
Broj logičkih jezgara (niti): 12
Radni takt procesora: 3.3 GHz (4.4 GHz)
Keš memorija procesora: 12MB Intel® Smart cache
Ostalo: 10nm Intel 7
Memorija
Memorija (RAM): 8GB (1x8GB)
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Ukupan broj slotova: 2
Broj slobodnih slotova: 1
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: PCIe NVMe
Graficka karta
Integrated Intel Iris Xe Graphics
Operativni sistem
Microsoft Windows 11 Pro
Opticki uredjaj
Bez optičkog uređaja
Mreza
Wi-Fi: Da
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
Slotovi
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate;
1 RJ-45;
1 headphone/microphone combo;
1 HDMI 1.4b;
1 AC power
Kamera
HD 720p
Audio
Dual stereo speakers, dual array microphones
Baterija
HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 358mm x 242mm x 19.9mm
Masa: 1.74 kg
Boja: Crna (Dark ash silver)
Slovni raspored tastature: YU
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Format rezolucije: Full HD
Tip panela: IPS
Procesor
Model procesora: i5-1235U
Broj jezgara procesora: 10
Ostalo: 10nm Intel 7
Memorija
Memorija (RAM): 8GB (1x8GB)
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Ukupan broj slotova: 2
Broj slobodnih slotova: 1
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: PCIe NVMe
Graficka karta
Operativni sistem
Microsoft Windows 11 Pro
Opticki uredjaj
Bez optičkog uređaja
Mreza
Wi-Fi: Da
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Slotovi
1 RJ-45;
1 headphone/microphone combo;
1 HDMI 1.4b;
1 AC power
Kamera
HD 720p
Audio
Baterija
Fizicke karakteristike
Masa: 1.74 kg
Boja: Crna (Dark ash silver)
Slovni raspored tastature: YU
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Laptopovi
Veličina ekrana: 15.6"
Radni takt memorije: 3.200MHz