NB HP 250 G9 Core 5-120U16GB1TB15.6''FHD AGWin11ProGLAN1YRSRBB3AG2AT
Šifra: 99042
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
- Veličina ekrana:
- 15.6"
Artikal nije dostupan
| Ekran | Veličina ekrana: 15.6" Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Procesor | Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 1 Klasa procesora: Intel Core 5 Model procesora: 120U Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 1.4 GHz (5.0 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache Proces izrade: 10nm |
| Memorija | Memorija (RAM): 16GB (1x16) Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 3.200MHz |
| Hard disk | Tip skladištenja: SSD Kapacitet: 1TB SSD interfejs: M.2 PCIe NVMe |
| Graficka karta | Integrisana Intel Graphics |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Kamera | HD 720p |
| Audio | Dual stereo speakers, dual array microphones |
| Baterija | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion |
| Kamera | HD 720p |
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi