NB HP 250 G9 Core 3-100U16GB512GB15.6''FHD AGGLAN1YRSRBWin11ProB3AG5AT
  • Nema na stanju
Šifra: 99144
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Veličina ekrana:
  • 15.6"
Artikal nije dostupan
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
Format rezolucije: Full HD
Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
Broj logičkih jezgara (niti): 8
Radni takt procesora: 4.7GHz
Keš memorija procesora: 10MB L3 cache
Memorija
Memorija (RAM): 16GB
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 360mm x 236mm x 18.6mm
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
Format rezolucije: Full HD
Radni takt procesora: 4.7GHz
Memorija
Memorija (RAM): 16GB
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
Fizicke karakteristike
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Laptopovi
Veličina ekrana: 15.6"
Radni takt procesora: 4.7GHz
Radni takt memorije: 3.200MHz