NB HP 250 G9 Core 3-100U16GB1TB15.6''FHD AGGLAN1YRSRBWin11ProB3AG5AT
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 99151
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Veličina ekrana:
  • 15.6"
Artikal nije dostupan
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
Format rezolucije: Full HD
Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
Procesor
Klasa procesora: Intel Core 3
Model procesora: 100U
Broj jezgara procesora:6
Broj logičkih jezgara (niti): 8
Radni takt procesora: 4.7GHz
Keš memorija procesora: 10MB L3 cache
Memorija
Memorija (RAM): 16GB
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 1TB
SSD interfejs: PCIe NVMe
Graficka kartaIntel™ Graphics
Operativni sistemWindows 11 Pro
Mreza
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 (2x2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.2
Slotovi
1 USB Type-C 10Gbps signaling rate;
2 USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 AC power;
1 HDMI 1.4b;
1 stereo headphone/microphone combo jack
1 RJ-45
KameraHD 720p
AudioStereo speakers, integrated digital microphone
BaterijaHP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 360mm x 236mm x 18.6mm
Masa: 1.52kg
Boja: Tamno siva (Dark ash silver)
Slovni raspored tastera: SR
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
Format rezolucije: Full HD
Procesor
Klasa procesora: Intel Core 3
Model procesora: 100U
Broj jezgara procesora:6
Radni takt procesora: 4.7GHz
Memorija
Memorija (RAM): 16GB
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 1TB
SSD interfejs: PCIe NVMe
Graficka kartaIntel™ Graphics
Mreza
Wi-Fi: Da
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.2
Slotovi
1 AC power;
1 HDMI 1.4b;
1 RJ-45
KameraHD 720p
Fizicke karakteristike
Masa: 1.52kg
Slovni raspored tastera: SR
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Laptopovi
Veličina ekrana: 15.6"
Radni takt procesora: 4.7GHz
Radni takt memorije: 3.200MHz