NB HP 250 G8 i3-1115G88GBM.2 256GB15.6 FHD Asteroid Silver 2X7L0EA
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 19852
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Veličina ekrana:
  • 15.6"
  • Klasa procesora:
  • INTEL CORE I3
Artikal nije dostupan
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
Format rezolucije: Full HD
Tip panela: IPS
Ostalo: 250nits, Anti-glare, 45% NTSC
Procesor
Klasa procesora: Intel® Core™ i3
Model procesora: i3-1115G4
Broj jezgara procesora: 2
Broj logičkih jezgara (niti): 4
Radni takt procesora: 3.0 GHz (4.1 GHz)
Keš memorija procesora: 6MB Intel® Smart cache
Ostalo: 10nm SuperFin
Memorija
Memorija (RAM): 8GB
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 2.666MHz