NB HP 250 G10 Intel N1008GB512GB15.6''FHD AGSRB1YRA38GGET
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 97358
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Veličina ekrana:
  • 15.6"
Artikal nije dostupan
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
Format rezolucije: Full HD
Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
Procesor
Intel® Processor N100 (up to 3.4 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 6 MB L3 cache, 4 cores, 4 threads)
Memorija
Memorija (RAM): 8GB (1x8)
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: PCIe NVMe
Graficka karta
Intel® UHD Graphics
Operativni sistem
Bez operativnog sistema
Mreza
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 (2x2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Slotovi
1 HDMI 1.4b;
1 USB Type-C® brzine prenosa od 5 Gb/s;
2 USB Type-A priključka brzine prenosa 5 Gb/s;
1 kombinovani priključak za stereo slušalice/mikrofon
Kamera
HD 720p kamera
Audio
Stereo zvučnici, integrisani digitalni mikrofon
Baterija
HP Long Life troćelijska litijum jonska baterija od 41 Wh
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 360mm x 236mm x 18.6mm
Masa: 1.52kg
Boja: Tamno siva (Dark ash silver)
Slovni raspored tastera: SR
Garancija
1 godina
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
Format rezolucije: Full HD
Procesor
Memorija
Memorija (RAM): 8GB (1x8)
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: PCIe NVMe
Graficka karta
Intel® UHD Graphics
Operativni sistem
Bez operativnog sistema
Mreza
Wi-Fi: Da
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Slotovi
1 HDMI 1.4b;
Kamera
HD 720p kamera
Audio
Baterija
Fizicke karakteristike
Masa: 1.52kg
Slovni raspored tastera: SR
Garancija
1 godina
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Laptopovi
Veličina ekrana: 15.6"
Radni takt memorije: 3.200MHz