NB HP 15-fc1004nm R7-7735HS16GB512GB15.6''FHD AGSRB1YRD14R2EA
Šifra: 105721
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 79.910,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Ekran
    Veličina ekrana: 15.6"
    Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
    Format rezolucije: Full HD
    Ostalo: micro-edge, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
    Procesor
    Klasa procesora: AMD Ryzen 7
    Model procesora: 7735HS
    Broj jezgara procesora: 8
    Broj logičkih jezgara (niti): 16
    Radni takt procesora: 3.2 GHz (4.7 GHz)
    Keš memorija procesora: 16MB L3 cache
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB (2x8)
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 4.800MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Graficka kartaIntegrated AMD Radeon™ 680M Graphics
    Operativni sistemBez operativnog sistema
    MrezaRealtek Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card
    Slotovi
    1 HDMI-out 1.4b;
    1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge);
    2 USB Type-A 5Gbps signaling rate;
    1 headphone/microphone combo;
    1 AC smart pin
    AudioDual speakers
    Baterija
    3-cell, 41 Wh Li-ion polymer
    * podržava brzo punjenje: 50% kapaciteta baterije za oko 45 minuta punjenja
    Fizicke karakteristike
    Dimenzije: 359.8mm x 236mm x 18.6mm