NB EliteBook 840 G11 U7-155U16GB512GB14 WUXGABacklitSCRENG1YRA26RMEA
Šifra: 93612
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
| Ekran | Veličina ekrana: 14" Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: IPS Ostalo: anti-glare, 400 nits, 100% sRGB |
| Procesor | Klasa procesora: Intel Core Ultra 7 Model procesora: 155U Broj jezgara procesora: 12 Broj logičkih jezgara (niti): 14 Radni takt procesora: 1.7 GHz (4.8 GHz) Keš memorija procesora: 12MB |
| Memorija | Memorija (RAM): 16GB (1x16) Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.600MHz |
| Hard disk | Tip skladištenja: SSD Kapacitet: 512GB SSD interfejs: PCIe NVMe |
| Graficka karta | Integrated Intel® Graphics |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Kamera | 5 MP |
| Baterija | HP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion polymer |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije: 315.6mm x 224.3mm x 16.1mm Masa: 1.41kg Boja: Srebrna (Silver) Slovni raspored tastera: ENG HP Premium Keyboard – spill-resistant keyboard (Tastatura otporna na prosipanje tečnosti) Pozadinsko osvetljenje tastature Fingerprint |
| Kamera | 5 MP |
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi