NAPRKU-12V/5A-4CH ** Gembird Napajanje u kutiji sa opcijom UPS (bez baterije) 2A/CH (2323)
Šifra: 12119
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    UPS napajanje 12V 5A za CCTV i kontrolu pristupa sa rezervnim napajanjem odnosno baterijom. Baterija nije ukljucena u cenu. Ima potpuno odvojeno punjenje baterije i korekcijom napona na izlazu ne menja se napon punjenja baterije što je ustvari najbitnije. Druga prednost ovog napajanja je i ta što ne dozvoljava pražnjenje baterije ispod 9.2V što omogucava da se baterija normalno napuni kada struja ponovo dodje (podsecamo da se baterija sa naponom ispod 7V nece puniti jer je punjac ne vidi zbog preniskog napona). Ovo napajanje poseduje i Start dugme sa kojim je moguce startovati napajanje i kada struje nema. Ako na primer struje nema jako dugo, možemo doneti drugu, punu bateriju i startovati sistem bez prisustva AC mreže.
    Maksimalno optercenje po grani je 1.5 A ali se grane mogu paralelno vezati i tako dobiti 3 A, 4.5 A itd.
    Materijal: Metal-plastificirano kucište
    Štelovanje napona: DA-trimer
    Štelovanje vremena za otvaranje brave: DA-trimer
    Ulazni AC napon: 100-260 V
    Izlazni DC napon: 11.5-13.5 V
    Max opterecenje: 5A-60W Max.
    Broj izlaza: 1 grana snage 5A
    Predvidjena baterija: 12V od 7 do 9Ah-nije ukljucena u pakovanju
    Hladenje: Prirodno
    Napomena: rezervno napajanje ne podrazumenva i peglanje napona - AVR (Automatic Voltage Regulation) UPS napajanje 12V 5A za CCTV i kontrolu pristupa sa rezervnim napajanjem odnosno baterijom. Baterija nije ukljucena u cenu. Ima potpuno odvojeno punjenje baterije i korekcijom napona na izlazu ne menja se napon punjenja baterije što je ustvari najbitnije. Druga prednost ovog napajanja je i ta što ne dozvoljava pražnjenje baterije ispod 9.2V što omogucava da se baterija normalno napuni kada struja ponovo dodje (podsecamo da se baterija sa naponom ispod 7V nece puniti jer je punjac ne vidi zbog preniskog napona). Ovo napajanje poseduje i Start dugme sa kojim je moguce startovati napajanje i kada struje nema. Ako na primer struje nema jako dugo, možemo doneti drugu, punu bateriju i startovati sistem bez prisustva AC mreže. Maksimalno optercenje po grani je 1.5 A ali se grane mogu paralelno vezati i tako dobiti 3 A, 4.5 A itd. -Sa eksternim C14 konektorom -Poseduje 2 rezervna osiguraca -Kvalitetno napajanje sa svim zasitama Materijal: Metal-plastificirano kucište Štelovanje napona: DA-trimer Štelovanje vremena za otvaranje brave: DA-trimer Ulazni AC napon: 100-260 V Izlazni DC napon: 11.5-13.5 V Max opterecenje: 5A-60W Max. Broj izlaza: 1 grana snage 5A Predvidjena baterija: 12V od 7 do 9Ah-nije ukljucena u pakovanju Hladenje: Prirodno
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja sa osiguračima i ključem