NAPRK-12V/5A-4CH ** Gembird napajanje sa kljucem, 1.5A/CH (1576)
Šifra: 12155
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Napajanje stabilisano 12V 5A u metalnoj kutiji sa kljucem.
    Najcesce se koristi se za napajanje kamera kod video nadzora ili napajanje LED traka.
    Moguce povezivanje 4 kamera zasebno.
    Svaka od 4 kamera poseduje sopstevi osigurac.
    Maksimalno optercenje po grani je 1.5 A ali se grane mogu paralelno vezati i tako dobiti 3 A, 4.5 A itd.
    Moguca je korekcija napona za duze instalacije pomocu trimera
    Materijal: Metal - plastificirano kuciste sa kljucem
    Pakovanje: 1 komad
    Stelovanje napona: DA - trimer
    Ulazni AC napon: 100 - 240 V
    Izlazni DC napon: 10.6 - 15.2 V
    Max opterecenje: 5A - 60W
    Max. Broj izlaza: 4 grana po 1.5 A
    Hladjenje: Prirodno
    Napajanje stabilisano 12V 5A u metalnoj kutiji sa kljucem. Najcesce se koristi se za napajanje kamera kod video nadzora ili napajanje LED traka. Moguce povezivanje 4 kamera zasebno. Svaka od 4 kamera poseduje sopstevi osigurac. Maksimalno optercenje po grani je 1.5 A ali se grane mogu paralelno vezati i tako dobiti 3 A, 4.5 A itd. Moguca je korekcija napona za duze instalacije pomocu trimera -Sa eksternim C14 konektorom -Poseduje 2 rezervna osiguraca -Kvalitetno napajanje sa svim zasitama Materijal: Metal - plastificirano kuciste sa kljucem Pakovanje: 1 komad Stelovanje napona: DA - trimer Ulazni AC napon: 100 - 240 V Izlazni DC napon: 10.6 - 15.2 V Max opterecenje: 5A - 60W Max. Broj izlaza: 4 grana po 1.5 A Hladjenje: Prirodno
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja sa osiguračima i ključem