NAPRK-12V/20A-18CH ** Gembird napajanje sa kljucem, 2A/CH (3070)
Šifra: 12157
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Napajanje stabilisano 12V 20A u metalnoj kutiji sa kljucem.
    Najcesce se koristi se za napajanje kamera kod video nadzora ili napajanje LED traka.
    Moguce povezivanje 18 kamera zasebno.
    Svaka od 18 kamera poseduje sopstevi osigurac.
    Maksimalno optercenje po grani je 2 A ali se grane mogu paralelno vezati i tako dobiti 4 A, 6 A itd.
    Moguca je korekcija napona za duze instalacije pomocu trimera
    Materijal: Metal - plastificirano kuciste sa kljucem
    Pakovanje: 1 komad
    Stelovanje napona: DA - trimer
    Ulazni AC napon: 100 - 240 V
    Izlazni DC napon: 10.6 - 15.2 V
    Max opterecenje: 20A - 240W
    Max. Broj izlaza: 18 grana po 2 A
    Hladjenje: Prirodno
    Napajanje stabilisano 12V 20A u metalnoj kutiji sa kljucem. Najcesce se koristi se za napajanje kamera kod video nadzora ili napajanje LED traka. Moguce povezivanje 18 kamera zasebno. Svaka od 18 kamera poseduje sopstevi osigurac. Maksimalno optercenje po grani je 2 A ali se grane mogu paralelno vezati i tako dobiti 4 A, 6 A itd. Moguca je korekcija napona za duze instalacije pomocu trimera -Sa eksternim C14 konektorom -Poseduje 2 rezervna osiguraca -Kvalitetno napajanje sa svim zasitama Materijal: Metal - plastificirano kuciste sa kljucem Pakovanje: 1 komad Stelovanje napona: DA - trimer Ulazni AC napon: 100 - 240 V Izlazni DC napon: 10.6 - 15.2 V Max opterecenje: 20A - 240W Max. Broj izlaza: 18 grana po 2 A Hladjenje: Prirodno
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja sa osiguračima i ključem