NAPR-12V/30A ** Gembird Napajanje rupicasto (1879)
Šifra: 11575
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Napajanje stabilisano 12V 30A u kucistu. Najcesce se koristi se za napajanje kamera kod video nadzora ili napajanje LED traka. Prednost ovog napajanja je sto se napon u slucaju dugacke instalacije moze povecati i tako izbeci pad napona na kraju instalacije. Preporuka za svako napajanje bilo kog tipa je da se ne optercuje vise od 80% konstantno.
    Adapter za napajanje
    Ulaz 200 - 240V AC / 50 - 60 Hz
    Izlaz 12V DC / 30A
    Metalno kucište - rupicasto
    Napajanje stabilisano 12V 30A u kucistu. Najcesce se koristi se za napajanje kamera kod video nadzora ili napajanje LED traka. Prednost ovog napajanja je sto se napon u slucaju dugacke instalacije moze povecati i tako izbeci pad napona na kraju instalacije. Preporuka za svako napajanje bilo kog tipa je da se ne optercuje vise od 80% konstantno. Adapter za napajanje Ulaz 200 - 240V AC / 50 - 60 Hz Izlaz 12V DC / 30A Metalno kucište - rupicasto
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Rupičasta napajanja