Napajanje Cooler Master 600W V650 Gold V2 3Y MPY-650V-AFBAG-EU
Šifra: 108231
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    ModelCooler Master 650W V650 Gold - V2 Edition Modularno PC napajanje | MPY-650V-AFBAG-EU
    Verzija napajanjaV650
    Ukupna snaga650W
    Energetska efikasnost80 Plus Gold
    StandardATX12V 2.52
    PFCAktivni
    HlađenjeVentilator 135mm
    Upravljanje kablovimaModularni
    PCI-Express konektori4x 8-pin (6+2-pin)
    Ostali konektoriATX 24pin: 24pin
    ATX 8pin (EPS 12V): 2x 8(4+4)pin
    SATA: 8
    Molex 4pin: 4
    MTBF100.000 hours
    Dodatne karakteristikeOVP (Over Voltage Protection)
    UVP (Under Voltage Protection)
    OCP (Over Current Protection)
    SCP (Short-Circuit Protection)
    OPP (Over Power (Load) Protection)
    OTP (Over Temperature Protection)
    Dimenzije160x150x86mm
    • Naziv artikla: