Napajanje 750W Raidmax Cobra RX-750AE-D 80+ Gold Gen.5 ATX 3.1
Šifra: 104403
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Model:
    Cobra 750AE
    Kataloski:
    RX-750AE-D
    Nazivna snaga:
    750W
    Efikasnost:
    80+ GOLD
    Ventilator:
    120mm FDB Fan
    Modularno:
    NE
    Priključci:
    ATX 24pin, ATX 4+4pin, SATA x6, PCI-E 8pin x4, 12VHPWR x 1
    Garantni rok:
    5 godina
    Radni napon:
    100 V - 240 V, 8A-4A
    Format
    ATX 3.1
    Zastite i sertifikati :
    OCP/UVP/OVP/SCP/OPP/OTP
    Link ka stranici proizvodjaca:
    https://raidmax.com/project/cobra_atx3-1_non/
    • Naziv artikla: