Napajanje 700W Raidmax RX-700AC-V 80+ Bronze
Šifra: 34360
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Specifikacije:
    Osnovne karakteristike
    TipActive PFC
    ATX standard12V
    Snaga500 W
    Klasifikacija efikasnosti80 Plus Bronze
    Efikasnost85%
    Vrsta kablovaFiksni
    +12V naponske grane
    152A
    Maksimalna kombinovana snaga700W
    Ostale naponske grane
    +5V20A
    +3.3V20A
    Maksimalna kombinovana snaga100W
    Fiksni priključci
    ATX 24pin24(20+4)pin
    ATX 8pin (EPS 12V)1(4+4)pin
    PCI Express 8pin2x 8(6+2)pin
    SATA5
    Molex 4pin4
    Hlađenje
    TipAktivno
    Broj ventilatora1
    Dimenzije ventilatora120mm x 120mm
    Dodatne funkcijeTih ventilator
    Fizičke karakteristike
    FormatATX
    Dimenzije150mm x 140mm x 86mm
    Reklamacioni period
    Reklamacioni period24 meseca
    Deklaracija
    EAN719392168471
    Specifikacije:
    Osnovne karakteristike
    TipActive PFC
    ATX standard12V
    Snaga500 W
    Efikasnost85%
    Vrsta kablovaFiksni
    +12V naponske grane
    152A
    Ostale naponske grane
    +5V20A
    +3.3V20A
    Fiksni priključci
    ATX 24pin24(20+4)pin
    ATX 8pin (EPS 12V)1(4+4)pin
    PCI Express 8pin2x 8(6+2)pin
    SATA5
    Molex 4pin4
    Hlađenje
    TipAktivno
    Broj ventilatora1
    Dodatne funkcijeTih ventilator
    Fizičke karakteristike
    FormatATX
    Dimenzije150mm x 140mm x 86mm
    Reklamacioni period
    Reklamacioni period24 meseca
    Deklaracija
    EAN719392168471
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    ATX standard12V
    Snaga500 W
    Efikasnost85%
    +12V naponske grane
    152A
    ATX 8pin (EPS 12V)1(4+4)pin
    Dimenzije150mm x 140mm x 86mm