MPWD50CBK Karaoke mikrofon, 6.35mm -72dB+, Sensitivity, 50Hz-15kHz, 5.0m + Kofer
Šifra: 39483
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Širina: 50 mm
    Visina: 180 mm
    Dubina: 50 mm
    Težina: 451 g
    Dužina kabla: 5,00 m
    Boja: crna/siva
    Materijal: ABS/Aluminijum
    Prekidac za ukljucivanje/iskljucivanje: Da
    Putna torbica ukljucena: Da
    Impedansa: 600 Ohm
    Tip mikrofona: Žicani
    Broj ukljucenih mikrofona: 1 mikrofon
    Odvojivi konektori za kabl za mikrofon KSLR 3-polni muški - 6,35 mm muški
    Tip kabla za mikrofon: Odvojivi kabl
    Prikljucak za mikrofon: XLR 3-pin
    Osetljivost: -72 dB
    Frekventni odziv: 50 Hz - 15 kHz
    Broj proizvoda u pakovanju 1kom
    Jednosmerni dinamicki mikrofon. Savršen kvalitet zvuka, KSLR konektor i izdržljivo metalno kuc´ište. Širina: 50 mm Visina: 180 mm Dubina: 50 mm Težina: 451 g Dužina kabla: 5,00 m Boja: crna/siva Materijal: ABS/Aluminijum Prekidac za ukljucivanje/iskljucivanje: Da Putna torbica ukljucena: Da Impedansa: 600 Ohm Tip mikrofona: Žicani Broj ukljucenih mikrofona: 1 mikrofon Odvojivi konektori za kabl za mikrofon KSLR 3-polni muški - 6,35 mm muški Tip kabla za mikrofon: Odvojivi kabl Prikljucak za mikrofon: XLR 3-pin Osetljivost: -72 dB Frekventni odziv: 50 Hz - 15 kHz Broj proizvoda u pakovanju 1kom
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Slušalice i mikrofoni